Canon CanoScan LiDE 400 flatbed scanner Flatbed
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 430.00 mm |
| Brutokaal | 2.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 310.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 90.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | Hi-Speed USB 2.0 |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Netokaal | 1.70 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 4800 x 4800 DPI |
| Paber/Papp | 640.00 g |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Producer product name | CanoScan LiDE 400 flatbed scanner |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Flatbed |
| Taara kaal (kg) | 0.64 kg |
| Värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: canon canoscan lide 400 flatbed scanner flatbed, 2996c010, canon, skannerid



