Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired
- TootjadEpson
- Mudel: B11B272401
- Saadavus: 3
-
312€
Epson | Compact deskop scanner | DS-C330 | Sheetfed | Wired
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 373.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 4.97 kg |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Kahepoolne skaneerimine | Yes |
| Liides | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 3.70 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1016.00 g |
| Plastic (No PET) | 254.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Compact deskop scanner |
| Producer product name | DS-C330 |
| Skanneri tüüp | Sheetfed |
| Tare weight (kg) | 1.27 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Wired |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson compact deskop scanner ds-c330 sheetfed wired, b11b272401, epson, skannerid



























