Epson Wireless Mobile Scanner WorkForce ES-60W Colour, Document
- TootjadEpson
- Mudel: B11B253401
- Saadavus: 2
-
215€
Epson Wireless Mobile Scanner WorkForce ES-60W Colour, Document
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 330.00 mm |
| Brutokaal | 0.59 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 65.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 139.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n, Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification, Wi-Fi Direct |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Netokaal | 0.50 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Paber/Papp | 70.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 21.00 g |
| Producer product family | Wireless Mobile Scanner |
| Producer product name | WorkForce ES-60W |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Skanneri tüüp | Colour |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Document |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson wireless mobile scanner workforce es-60w colour, document, b11b253401, epson, skannerid




