Epson WorkForce DS-970 Sheetfed Scanner
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 370 mm |
| Brutokaal | 5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 320 mm |
| Brutolaius (mm) | 270 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kahepoolne skaneerimine | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | USB 3.0 |
| Maht (m3) | 0.031968 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Netokaal | 3.5 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Paber/Papp | 1200.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Producer product name | WorkForce DS-970 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Sheetfed Scanner |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson workforce ds-970 sheetfed scanner, b11b251401, epson, skannerid


