IRIS | IRIScan | Desk 6 | Digital document camera
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (other) | 670.0000 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385 mm |
| Gross depth master carton | 785 mm |
| Gross height (mm) | 132 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross width master carton | 405 mm |
| Liides | USB 2.0 |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 10 Intel i3 2 GB VRAM 4 GB RAM 2GB HDD |
| Muud funktsioonid | Wired Max Resolution 3264 x 2448 A4 document size support, built-in 4 LED lights 8 MP CMOS Focus Adjustment - Fixed Colour |
| Net weight | 0.471 kg |
| Net weight master carton | 16.5 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1178 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | IRIS |
| Producer product family | IRIScan |
| Producer product name | Desk 6 |
| Skanneri tüüp | Digital document camera |
| Tare weight (kg) | 1.18 kg |
| Tare weight master carton | 1.567 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Scanpad USB Cable |
| TI weight (kg) | 0.045 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0078771 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: iris iriscan desk 6 digital document camera, 462005, iris, skannerid


