IRIS IRIScan | Desk 7 Business | Document scanner
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Liides | USB Type-C |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | IRIS |
| Producer product family | IRIScan |
| Producer product name | Desk 7 Business |
| Skanneri tüüp | Document scanner |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









