IRIS IRIScan Visualizer 7 | Document camera
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 87.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 235.00 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Muud funktsioonid | 1/3.06 Sony CMOS camera 13MP, 4160 x 3120 pixels |
| Net weight | 0.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 829, 829 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | IRIS, IRIS |
| Producer product name | IRIScan Visualizer 7 |
| Skanneri tüüp | Document camera |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: iris iriscan visualizer 7 document camera, 464412, iris, skannerid






