IRIScan Desk 6 Pro Dyslexic
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 154 mm |
| Brutokaal | 2.067 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 131 mm |
| Brutolaius (mm) | 495 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (other) | 670.0000 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 510 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 805 mm |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Liides | USB 2.0 |
| Maht (m3) | 0.00998613 m |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 10 Intel i3 2 GB VRAM 4 GB RAM 2GB HDD |
| Muud funktsioonid | Max resolution: 4160 x 3120 pixels A3 document size support. Built-in LED Lights 4 pcs. 13 MP CMOS Focus Adjustment - Fixed. Readiris Dyslexic comes together with IRIScan Desk 6 Pro Dyslexic |
| Net weight master carton | 20.67 kg |
| Netokaal | 0.728 kg |
| Paber/Papp | 1338.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1.00 g |
| Producer product family | IRIScan |
| Producer product name | Desk 6 Pro Dyslexic |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Digital document camera |
| Taara kaal (kg) | 1.34 kg |
| Tare weight master carton | 2.164 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Camera Scanner USB cable ScanPad Getting started guide External USB capture button |
| TI kaal (kg) | 0.045 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: iriscan desk 6 pro dyslexic, 462992, iris, skannerid

