ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
- TootjadProDVX
- Mudel: 88005000.150
- Saadavus: 1
-
63€
ProDVX 1D + 2D Barcode module for DS Series | ProDVX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 62 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Net weight | 0.023 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8197 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Producer | ProDVX |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.0002108 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx 1d 2d barcode module for ds series prodvx, 88005000150, prodvx, suured ekraanid

