ProDVX APPC-10SFA Panel PC (R25-7581) arm 10" PoE indfullLED NFC CAM Motion 4GB/16GB RK3568
- TootjadProDVX
- Mudel: 5010740
- Saadavus: 1
-
802€
ProDVX APPC-10SFA Panel PC (R25-7581) arm 10" PoE indfullLED NFC CAM Motion 4GB/16GB RK3568
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 0.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 524 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx appc-10sfa panel pc r25-7581 arm 10 poe indfullled nfc cam motion 4gb16gb rk3568, 5010740, prodvx, suured ekraanid

