ProDVX | Barcode Module | 1D/2D
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Kaablid kaasa arvatud | Flex cable |
| Mõõdud (l x s x k) | 21.5 x 14.5 x 10 mm |
| Muud funktsioonid | Light Source white LED, visible red LEDbar Sensor 640 x 480 Scan Rate 30 Frames/Sec Resolution 5mil/0.125mm Scan Angle Horizontal 35 , Vertical27 PrintContrast 10% Width of Field 156mm OperatingTemperature -20 ~ 60 C StorageTemperature -40 ~ 70 C Humidity |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1281 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 33.00 g |
| Pinge | 3.3 VDC V |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Barcode Module |
| Producer product name | 1D/2D |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Väljundliides | UART TTL, USB HID, USBVCP |
| VESA paigaldamine | Pogo Pins |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx barcode module 1d2d, 9010300, prodvx, suured ekraanid

