ProDVX FM-10S Flushmount bracket for S-Series
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 52.00 mm |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 223 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 107.20 g |
| Plastic (No PET) | 26.80 g |
| Producer | ProDVX |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx fm-10s flushmount bracket for s-series, 8080975, prodvx, suured ekraanid

