ProDVX SD-15 15.6" HD LCD Monitor/1920 x 1080/16:9/250 Ca/Vesa/Black ProDVX Signage SD-15 15.6 ", 250 cd/m , 1920 x 1080 pixels
- TootjadProDVX
- Mudel: 99159999.600 / 2015100
- Saadavus: 3
-
386€
ProDVX SD-15 15.6" HD LCD Monitor/1920 x 1080/16:9/250 Ca/Vesa/Black ProDVX Signage SD-15 15.6 ", 250 cd/m², 1920 x 1080 pixels
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 388.00 mm |
| Brutokaal | 2 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 27.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 245.00 mm |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Garantii | 24 month(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 ~ 50 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 800:1 |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 1.70 kg |
| Paber/Papp | 255 g |
| Palette Qty | 337 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 45 g |
| Producer product family | Signage |
| Producer product name | SD-15 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.3 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-port | USB |
| VESA paigaldamine | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: prodvx sd-15 156 hd lcd monitor1920 x 1080169250 cavesablack prodvx signage sd-15 156, 250 cdm, 1920 x 1080 pixels, 99159999600 2015100, prodvx, suured ekraanid



