Anker Nebula | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector | 4K UHD (3840 x 2160) | 1800 ANSI lumens | Grey
- TootjadAnker Nebula
- Mudel: D2342211
- Saadavus: 5
-
1 390€
Anker Nebula | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector | 4K UHD (3840 x 2160) | 1800 ANSI lumens | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 311 mm |
| Gross height (mm) | 304 mm |
| Gross weight | 4.70 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 1800 ANSI lm |
| Helisüsteem | Speakers: 15W 2 (Supported by Dolby Audio) |
| Kontrastisuhe | N/A |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Muud funktsioonid | Real-Time Autofocus and Keystone Correction, Auto Obstacle Avoidance, Auto Screen Fit, Ambient Light Adaptation, Wall Color Adaptation, Eye Guard |
| Net weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 91 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Anker Nebula |
| Producer product family | Smart Portable Projector |
| Producer product name | Cosmos 4K SE Smart Portable Projector |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.2:1 |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | AC Cable, Quick Start Guide, Remote, AAA Battery x2 |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.0189088 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |

