Anker Nebula | Mars 3 | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadAnker Nebula
- Mudel: D2333211
- Saadavus: 3
-
1 247€
Anker Nebula | Mars 3 | Full HD (1920x1080) | 1000 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 313.00 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 226.00 mm |
| Heledus | 1000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 400:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Anker Nebula |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | Mars 3 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.2 |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |





