Benq Business Projector For Presentation MX825STH WUXGA (1920x1200), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JMV77.13E
- Saadavus: 4
-
581€
Benq Business Projector For Presentation MX825STH WUXGA (1920x1200), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 425 mm |
| Brutokaal | 3.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 340 mm |
| Brutolaius (mm) | 185 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Kaal | 2600 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.0267325 m |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Netokaal | 3.25 kg |
| Paber/Papp | 500.00 g |
| PET | 124.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Business Projector For Presentation |
| Producer product name | MX825STH |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.61 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.55 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq business projector for presentation mx825sth wuxga 1920x1200, 3500 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, 9hjmv7713e, benq, projektorid




