Benq | GP520 | 4K UHD (3840 x 2160) | 2600 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadBenq
- Mudel: GP520
- Saadavus: 5
-
1 124€
Benq | GP520 | 4K UHD (3840 x 2160) | 2600 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 221.00 mm |
| Gross weight | 4.60 kg |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 2600 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 200000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Net weight | 3.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 803.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | GP520 |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |










