Benq | GV50P Projector | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadBenq
- Mudel: GV50P
- Saadavus: 5
-
663€
Benq | GV50P Projector | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 291.00 mm |
| Gross weight | 3.00 kg |
| Gross width (mm) | 261.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 100000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 803.00 g |
| Plastic (No PET) | 97.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | DLP projector |
| Producer product name | GV50P Projector |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |








