Benq | MH856UST+ | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | Grey/White
- TootjadBenq
- Mudel: MH856UST+
- Saadavus: 2
-
1 328€
Benq | MH856UST+ | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | Grey/White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 236.00 mm |
| Gross weight | 5.25 kg |
| Gross width (mm) | 317.00 mm |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | MH856UST+ |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.33 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Grey/White |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
















