Benq TH575i | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White
- TootjadBenq
- Mudel: TH575i
- Saadavus: 5
-
522€
Benq TH575i | Full HD (1920x1080) | 3800 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 3.28 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Heledus | 3800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 15000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 185 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 730.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Home Projector |
| Producer product name | TH575i |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.49-1.64 |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |




