Benq | TH585P | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JLS77.14E
- Saadavus: 5
-
618€
Benq | TH585P | WUXGA (1920x1200) | 3500 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 3.99 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Kaal | 2790 g |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 2.79 kg |
| Objektiivi tüüp | F 2.0~2.05 f 15.843~17.445 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Gaming Projector |
| Producer product name | TH585P |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.5-1.65 |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
















