Benq WXGA (1280x800) 4000 ANSI lumens White Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JNF77.13E
- Saadavus: 5
-
398€
Benq WXGA (1280x800) 4000 ANSI lumens White Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Brutokaal | 3.6 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 405 mm |
| Gross height (mm) | 335 mm |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 4000 ANSI lm |
| Kaal | 2300 g |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Muud funktsioonid | Pure Clarity with Crystal Glass Lenses, Smart Eco |
| Netokaal | 3.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product family | Business Projector |
| Producer product name | MW560 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.55-1.7 |
| Taara kaal (kg) | 0.55 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.022386375 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq wxga 1280x800 4000 ansi lumens white lamp warranty 12 months, 9hjnf7713e, benq, projektorid












