Epson 3LCD projector EB-982W WXGA (1280x800), 4200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H987040
- Saadavus: 5
-
960€
Epson 3LCD projector EB-982W WXGA (1280x800), 4200 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Brutokaal | 3.65 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 349.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 322.00 mm |
| Heledus | 4200 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 16000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Müratase | 37 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 28 dB |
| Muud funktsioonid | Collaborative features: iProjection App, split-screen function, moderator function |
| Netokaal | 3.10 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 470.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-982W |
| Projektsiooni kaugus (lai) | 0.9-8.5 m |
| Projektsiooni kaugus (tele) | 1.4-13.7 m |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.38-2.24:1 |
| Suumi suhe | Manual, Factor: 1 - 1.6 |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, RS-232C, Wired Network, Wireless LAN a/n (5GHz) (optional), VGA in (2x), VGA out, HDMI in (2x), Composite in, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x), Cinch audio in |
| Valgusallikas | Lamp |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson 3lcd projector eb-982w wxga 1280x800, 4200 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11h987040, epson, projektorid



