Epson 3LCD projector EB-W49 WXGA (1280x800), 3800 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H983040
- Saadavus: 5
-
803€
Epson 3LCD projector EB-W49 WXGA (1280x800), 3800 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 342.00 mm |
| Brutokaal | 3.15 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 117.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 289.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Heledus | 3800 ANSI lm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 16000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Müratase | 37 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 28 dB |
| Muud funktsioonid | Wide connectivity options: Network-enabled and wireless capable |
| Netokaal | 2.70 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-W49 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.30-1.56:1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Suumi suhe | Manual, Factor: 1 - 1.2 |
| Taara kaal (kg) | 0.45 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | Lamp life up to 17000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, RS-232C, Wired Network, Wireless LAN a/n (5GHz) (optional), VGA in (2x), VGA out, HDMI in (2x), Composite in, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x), Cinch audio in |
| Valgusallikas | Lamp |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson 3lcd projector eb-w49 wxga 1280x800, 3800 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, v11h983040, epson, projektorid


