Epson Desktop Visualizer ELPDC21 / 10 x Digital zoom / Frame Rate: Max. 30 fps/ 1x USB / Auto Focus Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V12H758040
- Saadavus: 2
-
715€
Epson Desktop Visualizer ELPDC21 / 10 x Digital zoom / Frame Rate: Max. 30 fps/ 1x USB / Auto Focus Epson
| All | |
| Brutokaal | 4.612 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Netokaal | 4.00 kg |
| PET | 40 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Tare weight (kg) | 0.612 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: epson desktop visualizer elpdc21 10 x digital zoom frame rate max 30 fps 1x usb auto focus epson, v12h758040, epson, projektorid

