Epson EB-685W 3LCD WXGA/16:10/1280x800/3500Lm/14000:1/Zoom 1.35x/Lamp 5000-10000h/VGA,HDMI,USB Display,MHL,sRGB,Audio in/5.7kg/
- TootjadEpson
- Mudel: V11H744040
- Saadavus: 3
-
1 755€
Epson EB-685W 3LCD WXGA/16:10/1280x800/3500Lm/14000:1/Zoom 1.35x/Lamp 5000-10000h/VGA,HDMI,USB Display,MHL,sRGB,Audio in/5.7kg/ 250W/White Epson
| All | |
| Brutokaal | 18.88 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Netokaal | 16.00 kg |
| PET | 33 g |
| Plastic (No PET) | 213 g |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: epson eb-685w 3lcd wxga16101280x8003500lm140001zoom 135xlamp 5000-10000hvga, hdmi, usb display, mhl, srgb, audio in57kg, v11h744040, epson, projektorid

