Epson EB-L210SF Full HD Projector 1920x1080/4000Lm/16:9/2500000:1, White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA75080
- Saadavus: 1
-
1 683€
Epson EB-L210SF Full HD Projector 1920x1080/4000Lm/16:9/2500000:1, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 367.00 mm |
| Brutokaal | 5.50 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 355.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 4.60 kg |
| Paber/Papp | 600.00 g |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 300.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: epson eb-l210sf full hd projector 1920x10804000lm16925000001, white, v11ha75080, epson, projektorid

