Epson EB-L890E | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB24040
- Saadavus: 5
-
5 415€
Epson EB-L890E | WUXGA (1920x1200) | 8000 ANSI lumens | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 477.00 mm |
| Gross height (mm) | 223.00 mm |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Heledus | 8000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 9.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Producer product name | EB-L890E |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.35 - 2.20:1 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
Sildid: epson eb-l890e wuxga 1920x1200 8000 ansi lumens white, v11hb24040, epson, projektorid










