Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB72240
- Saadavus: 4
-
811€
Epson EF-61R | Full HD (1920x1080) | 700 ANSI lumens | Rose Quartz | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 4.74 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Heledus | 700 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 3.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 100.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 570.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Producer product name | EF-61R |
| Tare weight (kg) | 1.57 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 20000 h |
| Toote värv | Rose Quartz |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: epson ef-61r full hd 1920x1080 700 ansi lumens rose quartz wi-fi, v11hb72240, epson, projektorid






