Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB82040
- Saadavus: 5
-
2 705€
Epson EH-LS670W | Full HD (1920x1080) | 3600 ANSI lumens | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 10.66 kg |
| Gross width (mm) | 565.00 mm |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 7.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 560.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EH-LS670W |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.25-0.62:1 |
| Tare weight (kg) | 3.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | Up to 20000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: epson eh-ls670w full hd 1920x1080 3600 ansi lumens white wi-fi, v11hb82040, epson, projektorid














