Epson EH-TW7000 3000 ANSI lumens 40.000:1 White Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H961040
- Saadavus: 3
-
1 514€
Epson EH-TW7000 3000 ANSI lumens 40.000:1 White Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Brutokaal | 8.6 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Fookus | Manual |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 490 mm |
| Gross height (mm) | 488 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 40000 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 40.000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Müratase | 32 dB |
| Muud funktsioonid | 3D depth adjustment, 4K enhancement, Frame interpolation, Horizontal and vertical keystone correction, Quick Corner, Wireless LAN capable, 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
| Netokaal | 7.4 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 31 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Producer product family | 4K PRO-UHD Projector |
| Producer product name | EH-TW7000 |
| Projektsiooni kaugus (lai) | 2.95 m |
| Projektsiooni kaugus (tele) | 4.77 m |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | 30 |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | 30 |
| Resolutsioon | 4K (4096 x 2400) |
| Suumi suhe | Manual, Factor: 1 - 1.62 |
| Taara kaal (kg) | 1.2 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.022 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| USB 2.0 portide arv | USB 2.0 Type A (2x), USB 2.0 Type Mini-B |
| Valgusallikas | Lamp |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.0549976 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson eh-tw7000 3000 ansi lumens 400001 white lamp warranty 12 months, v11h961040, epson, projektorid


















