Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI lumens, 15.000:1, White,
- TootjadEpson
- Mudel: V11H871040
- Saadavus: 5
-
1 197€
Epson Installation Series EB-2250U WUXGA (1920x1200), 5000 ANSI lumens, 15.000:1, White,
| All | |
| AC-sisendpinge | AC 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Brutokaal | 6.46 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani kuvasuhe | 16:10 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Fookus | Manual |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 535.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kaal | 4600 g |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| Kontrastisuhe | 15000 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 15.000:1 |
| Kontrolli tüüp | via: AMX, Crestron, Control4 |
| Kõrgus | 11.0 cm |
| Laius | 37.7 cm |
| Lambi võimsus (säästurežiim) | 300 W |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| MHL-liides | Yes |
| Muud funktsioonid | AV Mute Slide, Automatic input selection, Automatic keystone correction, CEC compatible, Direct Power on/off, Document Camera Compatible, Fit to Screen, Freeze image, Gesture Presenter, Home Screen, Instant on/off, JPEG Viewer, Long lamp life, MHL audio/v |
| Netokaal | 5.00 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | LCD Panel 0.76 inch with D10 |
| Paper/Pasteboard | 1121.00 g |
| PET | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Producer product family | Installation Series |
| Producer product name | EB-2250U |
| Projektori loomulik resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Projektsiooni kaugus (lai) | 1.5 m |
| Projektsiooni kaugus (tele) | 9 m |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | +-20 |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | +- 30 |
| Projektsioonitehnoloogia | 3LCD |
| Resolutsioon | WUXGA |
| RS-232 portide arv | 1 x RS-232C |
| Sügavus | 29.1 cm |
| Suumi suhe | 1 - 1.6 |
| Tare weight (kg) | 1.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud kuvasuhe | 1.38 - 2.28:1 |
| Tööaeg | 5000-10000 h |
| Toote värv | White |
| Turvaelemendid | Kensington lock, Control panel lock, Password lock, Padlock, Security cable hole, Wireless LAN unit lock, Wireless LAN security, Password protection |
| Tüüp | 3LCD |
| Type of battery | Battery |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 1 |
| Värvirežiim (2D) | Dynamic, Cinema, Presentation, sRGB, Blackboard |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) väljundpordid | 1 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| Wooden | 211.00 g |
Sildid: epson installation series eb-2250u wuxga 1920x1200, 5000 ansi lumens, 150001, white, v11h871040, epson, projektorid



