Epson Laser EB-1485Fi Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White
- TootjadEpson
- Mudel: V11H919040
- Saadavus: 5
-
4 597€
Epson Laser EB-1485Fi Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, White
| All | |
| Brutokaal | 10.10 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 465.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 2,500,000: 1 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Müratase (säästurežiim) | 27 dB |
| Netokaal | 9.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product family | Laser |
| Producer product name | EB-1485Fi |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: epson laser eb-1485fi full hd 1920x1080, 5000 ansi lumens, white, v11h919040, epson, projektorid





