Epson Ultra Short-throw Laser Projector for Digital Signage EB-805F Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, Black, Lamp warranty
- TootjadEpson
- Mudel: V11H923640
- Saadavus: 2
-
4 048€
Epson Ultra Short-throw Laser Projector for Digital Signage EB-805F Full HD (1920x1080), 5000 ANSI lumens, Black, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 590 mm |
| Brutokaal | 13.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 340 mm |
| Brutolaius (mm) | 535 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 60 month(s) |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kaal | 9400 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 2500000 : 1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maht (m3) | 0.107321 m |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Müratase (säästurežiim) | 27 dB |
| Netokaal | 11.1 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Paber/Papp | 2300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 400.00 g |
| Producer product family | Ultra Short-throw Laser Projector for Digital Signage |
| Producer product name | EB-805F |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.27-0.37:1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 2.70 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Valgusallikas | Laser |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (optional) |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: epson ultra short-throw laser projector for digital signage eb-805f full hd 1920x1080, 5000 ansi lumens, black, lamp warranty, v11h923640, epson, projektorid


