Philips | NeoPix 130 | HD ready (1280x720) | 120 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX130C/INT
- Saadavus: 1
-
184€
Philips | NeoPix 130 | HD ready (1280x720) | 120 ANSI lumens | Black | Wi-Fi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 171.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 120 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 500:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | HD ready (1280x720) |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 172 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Home Projector |
| Producer product name | NeoPix 130 |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |













