Philips | NeoPix 250 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX250/INT
- Saadavus: 5
-
285€
Philips | NeoPix 250 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 172.00 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 393.00 mm |
| Heledus | 250 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 3000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 81 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 896.00 g |
| Plastic (No PET) | 224.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Smart Projector |
| Producer product name | NeoPix 250 |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1920 x 1080 pixel |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.3 |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 30000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 2.4+5 Ghz |










