Logilink | Special cleaning cloths for TFT and LCD | cleaner
- TootjadLogilink
- Mudel: RP0010
- Saadavus: 2
-
3€
Logilink | Special cleaning cloths for TFT and LCD | cleaner
| All | |
| Aine | Dry cloths |
| Alkoholivaba | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 73 mm |
| Gross height (mm) | 122 mm |
| Gross weight | 0.122 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kogus pakis | 100 pc(s) |
| Net weight | 0.12 kg |
| Õige kasutus | LCD/TFT/Plasma |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 5544 pc(s) |
| PET | 2.00 g |
| Producer | Logilink |
| Producer product name | Special cleaning cloths for TFT and LCD |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Toote tüüp | cleaner |
| Tooteperekond | Special cleaning cloths for TFT and LCDAlso for coated and uncoated glass surfacesThe liquid contains no alcohol (non-flammable)Free of butyl glycol and methanolBiodegradable Not slurringEndlessly ripped cloth with perforationStorage box with lockPolishin |
| Ühilduvus | Special cleaning cloths for TFT and LCD |
| Volume (m3) | 0.00031171 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink special cleaning cloths for tft and lcd cleaner, rp0010, logilink, puhastusvahendid



