QNAP 2-Bay SATA fanless home NAS HS-264 Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, N5105 4-core/4-thread, Processor frequency 2.9 GHz, 8 GB, N/A
- TootjadQNAP
- Mudel: HS-264-8G
- Saadavus: 1
-
872€
QNAP 2-Bay SATA fanless home NAS HS-264 Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, N5105 4-core/4-thread, Processor frequency 2.9 GHz, 8 GB, N/A, 2x USB 3.2 Gen 2 type A 2 x HDMI 2.0
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 386 mm |
| Brutokaal | 2.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 313 mm |
| Brutolaius (mm) | 157 mm |
| Draivilahtrid | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Keretüüp | Set-Top design |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | 2x USB 3.2 Gen 2 type A 2 x HDMI 2.0 |
| Maht (m3) | 0.018968426 m |
| Muud funktsioonid | Power Supply Unit 60W adapter, 100-240V |
| Netokaal | 2.5 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 223 g |
| Producer product family | 2-Bay SATA fanless home NAS |
| Producer product name | HS-264 |
| Protsessori mudel | N5105 4-core/4-thread |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Sisemälu tüüp | N/A |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: qnap 2-bay sata fanless home nas hs-264 up to 2 sata 6gbs, 3gbs, n5105 4-core4-thread, processor frequency 29 ghz, 8 gb, na, hs-264-8g, qnap, kettamassiivid






