QNAP | 4-Bay desktop NAS | TS-464-8G | Intel Celeron | N5095 4-core | Processor frequency 2.9 GHz | 8 GB
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-464-8G
- Saadavus: 5
-
820€
QNAP | 4-Bay desktop NAS | TS-464-8G | Intel Celeron | N5095 4-core | Processor frequency 2.9 GHz | 8 GB
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 251.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 2.86 kg |
| Gross width (mm) | 307.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 1 x HDMI 2.0, 2x M.2 2280 PCIe slots, 3x 1, 2 x USB Type-A |
| Muud funktsioonid | Fan 1 x 120mm, 12VDC. Power Supply Unit 90W adapter, 100-240V |
| Net weight | 2.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 4-Bay desktop NAS |
| Producer product name | TS-464-8G |
| Protsessori mudel | N5095 4-core |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 4-bay desktop nas ts-464-8g intel celeron n5095 4-core processor frequency 29 ghz 8 gb, ts-464-8g, qnap, kettamassiivid







