QNAP 4-Bay NAS TS-432PXU-2G Up to 4 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core, Processor frequency 1.7 GHz, 2 GB, DDR4,
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-432PXU-2G
- Saadavus: 2
-
922€
QNAP 4-Bay NAS TS-432PXU-2G Up to 4 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core, Processor frequency 1.7 GHz, 2 GB, DDR4, 2x10 Gigabit Ethernet SFP+ 2x2.5 Gigabit Ethernet PCIe Gen 2 x2 4x USB 3.2 Gen 1
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Bruto Sügavus (mm) | 665.00 mm |
| Brutokaal | 9.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160 mm |
| Brutolaius (mm) | 620 mm |
| Draivilahtrid | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Keretüüp | 1U Rackmount |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | 2x10 Gigabit Ethernet SFP+ 2x2.5 Gigabit Ethernet PCIe Gen 2 x2 4x USB 3.2 Gen 1 |
| Maht (m3) | 0.065968 m |
| Muud funktsioonid | Fan 2 x 40mm, 12VDC Power Supply Unit 250W PSU, 100 - 240V |
| Netokaal | 8.466 kg |
| Paber/Papp | 934.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 223 g |
| Producer product family | 4-Bay NAS |
| Producer product name | TS-432PXU-2G |
| Protsessori mudel | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core |
| Protsessori perekond | AnnapurnaLabs Alpine |
| Protsessori sagedus | 1.7 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.93 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 4 SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: qnap 4-bay nas ts-432pxu-2g up to 4 sata 6gbs, 3gbs, al324 arm cortex-a57 quad-core, processor frequency 17 ghz, 2 gb, ddr4, ts-432pxu-2g, qnap, kettamassiivid





