QNAP | 4-Bay QTS and QuTS hero NAS | TS-473A-8G | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad-Core | Processor freq
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-473A-8G
- Saadavus: 5
-
1 121€
QNAP | 4-Bay QTS and QuTS hero NAS | TS-473A-8G | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad-Core | Processor frequency 2.2 GHz | 8 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| Gross height master carton | 405 mm |
| Gross weight | 6.2 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Gross width master carton | 365 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x2.5GbE, 3xUSB Type A 3.2 Gen 2, 1xUSB Type C 3.2 Gen 1, 2xPCIe, 2xM.2 2280 PCIe Gen3 x1 slots |
| Muud funktsioonid | System fan: 1x120mm, CPU fan: 1x60mm, Power Supply Unit: 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A |
| Net weight | 5.19 kg |
| Net weight master carton | 12.4 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 909.00 g |
| Plastic (No PET) | 101.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 4-Bay QTS and QuTS hero NAS |
| Producer product name | TS-473A-8G |
| Protsessori mudel | Ryzen V1500B Quad-Core |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 1.01 kg |
| Tare weight master carton | 1.307 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 4 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.0323 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 4-bay qts and quts hero nas ts-473a-8g up to 4 hddssd hot-swap amd ryzen ryzen v1500b quad-core processor freq, ts-473a-8g, qnap, kettamassiivid









