QNAP | 6-Bay desktop NAS | TS-664-8G | Intel Celeron | N5095 4-core | Processor frequency 2.9 GHz | 8 GB | DDR4
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-664-8G
- Saadavus: 1
-
884€
QNAP | 6-Bay desktop NAS | TS-664-8G | Intel Celeron | N5095 4-core | Processor frequency 2.9 GHz | 8 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 6 |
| Draivilahtrid | 6 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x 2.5 Gigabit Ethernet Port, 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x1, 2 x USB 3.2 Gen 2Type-A, 1x HDMI |
| Muud funktsioonid | Fan 2 x 90mm, 12VDC Power Supply Unit 120W adapter, 100-240V |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 6-Bay desktop NAS |
| Producer product name | TS-664-8G |
| Protsessori mudel | N5095 4-core |
| Protsessori perekond | Intel Celeron |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 6-bay desktop nas ts-664-8g intel celeron n5095 4-core processor frequency 29 ghz 8 gb ddr4, ts-664-8g, qnap, kettamassiivid







