QNAP | 9-Bay QTS NAS | TS-932PX-4G | Up to 9 HDD/SSD Hot-Swap | AnnapurnaLabs Alpine | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core | Processo
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-932PX-4G
- Saadavus: 1
-
799€
QNAP | 9-Bay QTS NAS | TS-932PX-4G | Up to 9 HDD/SSD Hot-Swap | AnnapurnaLabs Alpine | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core | Processor frequency 1.7 GHz | 4 GB | DDR4
| All | |
| 2,5" salvede arv | 4 |
| 3,5" lahtrite arv | 5 |
| Draivilahtrid | 9 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Gross depth (mm) | 340 mm |
| Gross height (mm) | 380 mm |
| Gross weight | 4.8 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 2x2.5GbE, 2x10GbE 3xUSB 3.2 Gen 1 |
| Muud funktsioonid | Fan: 1x140mm, 12VDC, Power Supply Unit: External, 120 W, AC 100 to 240 V |
| Net weight | 3.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | 9-Bay QTS NAS |
| Producer product name | TS-932PX-4G |
| Protsessori mudel | AL324 ARM Cortex-A57 Quad-Core |
| Protsessori perekond | AnnapurnaLabs Alpine |
| Protsessori sagedus | 1.7 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 9 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap 9-bay qts nas ts-932px-4g up to 9 hddssd hot-swap annapurnalabs alpine al324 arm cortex-a57 quad-core processo, ts-932px-4g, qnap, kettamassiivid









