QNAP TS-464eU-8G - NAS Enclosure w/ 2 x M.2 NVMe Slots (8GB RAM)
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-464eU-8G
- Saadavus: 2
-
1 045€
QNAP TS-464eU-8G - NAS Enclosure w/ 2 x M.2 NVMe Slots (8GB RAM)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 43.30 mm |
| Gross height (mm) | 292.10 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Net weight | 4.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 159 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 752.00 g |
| Plastic (No PET) | 188.00 g |
| Producer | QNAP |
| Tare weight (kg) | 0.94 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap ts-464eu-8g - nas enclosure w 2 x m2 nvme slots 8gb ram, ts-464eu-8g, qnap, kettamassiivid

