QNAP Cost-effective 4-bay 10GbE NAS | TS-432X-4G | Alpine | AL524 | Processor frequency 2 GHz | 4 GB | DDR4 SODIMM | 90W adapter
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-432X-4G
- Saadavus: 2
-
626€
QNAP Cost-effective 4-bay 10GbE NAS | TS-432X-4G | Alpine | AL524 | Processor frequency 2 GHz | 4 GB | DDR4 SODIMM | 90W adapter (12VDC), 100-240VAC
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 4 |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 227.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 1.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 136 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Plastic (No PET) | 201.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | Cost-effective 4-bay 10GbE NAS |
| Producer product name | TS-432X-4G |
| Protsessori mudel | AL524 |
| Protsessori perekond | Alpine |
| Protsessori sagedus | 2 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 SODIMM |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 2.81 kg |
| Toite tüüp | 90W adapter (12VDC), 100-240VAC |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







