Raidsonic Icy Box IB-MS313-T Monitor Stand 32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-MS313-T
- Saadavus: 1
-
65€
Raidsonic Icy Box IB-MS313-T Monitor Stand 32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 435 mm |
| Brutokaal | 3.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 120 mm |
| Funktsioonid | Rotate Swivel Tilt Base Rotate |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Gross width master carton | 450 mm |
| Kaldenurk | -45/90 |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.012789 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Net weight master carton | 20.4 kg |
| Netokaal | 2.48 kg |
| Paber/Papp | 720.00 g |
| Paigutus | Wall mount |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Pöördenurk | 180 |
| Producer product family | Icy Box |
| Producer product name | IB-MS313-T Monitor Stand |
| Screen size compatibility | 32 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.92 kg |
| Tare weight master carton | 1.468 kg |
| Toote värv | Black |
| WEEE maks | No |
Sildid: raidsonic icy box ib-ms313-t monitor stand 32, maximum weight capacity 8 kg, black, ib-ms313-t, raidsonic, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



