Raidsonic | Icy Box External M.2 NVMe | IB-1807MT-C31 | USB 3.2 Gen 2 Type-C | Storage enclosure
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-1807MT-C31
- Saadavus: 5
-
27€
Raidsonic | Icy Box External M.2 NVMe | IB-1807MT-C31 | USB 3.2 Gen 2 Type-C | Storage enclosure
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 28.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 1.00 pc(s) |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | USB 3.2 Gen 2 Type-C/Type-A |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 10 Gbit/s |
| Materjal | Aluminium |
| Muud funktsioonid | The IB-1807MT-C31 is an external enclosure for M.2 NVMe SSDs Your storage medium will find a safe place in the robust housing made of high-quality aluminium - without the use of tools The aluminium also ensures optimal cooling of the SSD USB 3.2 (Gen 2) e |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2555 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | Icy Box External M.2 NVMe |
| Producer product name | IB-1807MT-C31 |
| Standardliidesed | USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Storage enclosure |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic icy box external m2 nvme ib-1807mt-c31 usb 32 gen 2 type-c storage enclosure, ib-1807mt-c31, raidsonic, lisaseadmed






