Razer Enki Ergonomic Gaming Chair EPU Synthetic Leather Steel | Black
- TootjadRazer
- Mudel: RZ38-03720300-R3G1
- Saadavus: 5
-
418€
Razer Enki Ergonomic Gaming Chair EPU Synthetic Leather Steel | Black
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 880 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 29 kg |
| Gross width (mm) | 690 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 136 kg |
| Materjal | EPU Synthetic Leather Steel |
| Muud funktsioonid | Designed for All-Day Comfort Built-in Lumbar Arch Optimized Cushion Density |
| Net weight | 24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Enki |
| Producer product name | Ergonomic Gaming Chair |
| Tare other | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 5 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.224664 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer enki ergonomic gaming chair epu synthetic leather steel black, rz38-03720300-r3g1, razer, toolid ja lauad







