Razer Gaming Chair Enki Pro Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 940 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 36 kg |
| Gross width (mm) | 700 mm |
| Muud funktsioonid | Upholstered with Alcantara and premium sustainable leatherette for superior comfort and durability Designed for All-Day Gaming with specialized shoulder arches and wide seat base Built-In Lumbar Arch to support and maintain the right posture Dual-density |
| Net weight | 30.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Chair |
| Producer product name | Enki Pro |
| Tare other | 1200.00 g |
| Tare weight (kg) | 6 kg |
| Värv | Green |
| Volume (m3) | 0.28294 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






