Razer | Gaming Keyboard | Deathstalker V2 Pro | Gaming Keyboard | Wireless | RGB LED light | US | Bluetooth | Black | Optical Sw
- TootjadRazer
- Mudel: RZ03-04361800-R3M1
- Saadavus: 5
-
214€
Razer | Gaming Keyboard | Deathstalker V2 Pro | Gaming Keyboard | Wireless | RGB LED light | US | Bluetooth | Black | Optical Switch | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 476.00 mm |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 1.16 kg |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Optical Switch |
| Muud funktsioonid | Razer Chroma RGB backlighting with 16.8 million colors Designed for long-term gaming Purple switch |
| Net weight | 0.76 kg |
| Net weight master carton | 5.04 kg |
| Numbriklaviatuur | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 196 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Keyboard |
| Producer product name | Deathstalker V2 Pro |
| RGB-mudeli LED-valgustus | Yes |
| Seadme liides | USB-C |
| Tare other | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.407 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Gaming Keyboard |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

